Kuchnie na wymiar – oferta firmy meblarskiej Drzazga Wrocław

Kuchnie na wymiar – oferta firmy meblarskiej Drzazga Wrocław
Specjalizacja
Zarys

Jesteś od niedawna wspólnie ze swoją rodziną właścicielem nowoczesnego apartamentu w budynku deweloperskim i teraz nadszedł czas, aby to lokum umeblować. Zdecydowanie warto w tej sytuacji skontaktować się z przedsiębiorstwem o nazwie MEBLE DRZAZGA, które swoją siedzibę ma we Wrocławiu przy ulicy Karmelkowej 66.

kuchnia na wymiar

Kuchnie na wymiar - realizacja Drzazga Wrocław fot.1

Znakomici fachowcy zatrudnieni w tym miejscu wykonają dla Ciebie meble na wymiar. Będziesz mógł w ten sposób zaopatrzyć w niezbędne sprzęty wszystkie pomieszczenia w Twoim mieszkaniu. W ofercie firmy jest umeblowanie kuchni, łazienki, czy też salonu lub przedpokoju. Możesz również zlecić do wykonania na przykład szafkę pod telewizor, biurko i liczyć na pomoc przy zabudowie nietypowych wnęk.

Kuchnia na wymiar

Kuchnie na wymiar - realizacja Drzazga Wrocław fot.2

MEBLE DRZAZGA to przedsiębiorstwo z długoletnim, bo już 35-letnim stażem, cieszące się zasłużoną renomą. Wszystkie prace są wykonywane w możliwie jak najkrótszym terminie przy dbaniu oczywiście o najwyższy standard. Firma świadczy usługi nie tylko na terenie Wrocławia, ale również w całej Polsce oraz w krajach należących do Unii Europejskiej. Więcej szczegółowych informacji uzyskasz odwiedzając stronę internetową firmy Drzazga.

Telefon
606827777
Gdzie siedziba
ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław
NIP
7471695643
Regon
022084741
  • Kuchnie na wymiar – oferta firmy meblarskiej Drzazga Wrocław
  • Kuchnie na wymiar – oferta firmy meblarskiej Drzazga Wrocław