Środki do czyszczenia klimatyzacji marki Liquid Technologies

Środki do czyszczenia klimatyzacji marki Liquid Technologies
Specjalizacja
Zarys

Liqiud Technologies to producent chemii do profesjonalnego użytku. Działalność firmy nie ogranicza się jedynie do sprzedaży gotowego produktu, lecz obejmuje cały proces produkcyjno-technologiczny, na który składają się: projektowanie, produkcja oraz dystrybucja. płynów, środków oraz preparatów do czyszczenia klimatyzacji i wentylacji.

Środki do czyszczenia klimatyzacji fot.1

Liquid Technologies posiada w swojej ofercie dwie linie produktów:

  • HVAC External to preparaty przeznaczone do czyszczenia zewnętrznych jednostek klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, Zapewniają utrzymainie wysokiej wydajności urządzeń. Dostępne warianty: Strong, Alkali i Basic.zostały stworzone z myślą o innnym stanie technicznym urządzeń oraz charakterystyce mijesca, w jakim się znajdują..
  • Z kolei produkty HVAC Internal doskonale sprawdzają się w przypadku wewnętrznych elementów instalacji. Idealnie nadają się do odgrzybiania oraz wydłużają żywotność klimatyzatorów oraz wentylatorów. Do wyboru sa dwie opcje: Bioclean oraz Evapor.

Rozwiązaniem kompromisowym, które łączy właściwości obu grup środków jest płyn Universal.

Środki do czyszczenia klimatyzacji fot.2

W odpowiedzi na specyfikę czasu pandemii firma wprowadziła do sprzedaży również preparat dezynfekujący Surface Viruclean.

Liquid Technologies sp. z o.o.

Telefon
571380888
Gdzie siedziba
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
NIP
8982237296
Regon
368412743
  • Środki do czyszczenia klimatyzacji marki Liquid Technologies
  • Środki do czyszczenia klimatyzacji marki Liquid Technologies