WinRol Rolety i Żaluzje

WinRol Rolety i Żaluzje
Nazwa: WinRol Rolety i Żaluzje
Specjalizacja:
Zarys:

Mające swoją siedzibę we Wrocławiu firma Winrol specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży systemów przeciwsłonecznych oraz dekoracji wnętrz. W naszej bogatej ofercie znajdziecie wiele innowacyjnych i najnowocześniejszych produktów. Oferowane przez nas rolety i żaluzje są najwyższej jakości. Wykonujemy je indywidualnie pod wymiar i według wcześniejszych ustaleń z klientem.

Na każdy z naszych produktów oraz wykonywaną usługę dajemy 2-letnią gwarancję, co daje klientom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Zapewniamy również profesjonalny serwis pogwarancyjny. Dzięki współpracy z wiodącymi i sprawdzonymi producentami osłon okiennych, dostarczamy naszym klientom produktów najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdują się między innymi: rolety przyszybowe, rolety klasyczne, rolety dachowe, rolety rzymskie, żaluzje pionowe i poziome wykonane z aluminium lub drewna, żaluzje plisowane, maty drewniane i bambusowe oraz rolety zewnętrzne.

Charakteryzuje nas szybka realizacja zamówień. Posiadamy odpowiednio wykwalifikowany zespół, który dokona profesjonalnego pomiaru oraz montażu. Dopasowujemy się do grafików naszych klientów, aby spotkać się z nimi w wygodnych dla nich terminach. Dodatkowo doradzamy również naszym klientom, z jakich rozwiązań powinni u siebie skorzystać – zwracając uwagę na takie aspekty, jak kolor ścian, rodzaj i odcień podłogi oraz wyposażenie pomieszczenia.

Telefon: 506276482
Gdzie siedziba: Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
NIP: 8982119415
Regon: 022023461
  • WinRol Rolety i Żaluzje
  • WinRol Rolety i Żaluzje
  • WinRol Rolety i Żaluzje