Wrocławskie Studio Mebli bowArte

Wrocławskie Studio Mebli bowArte
Specjalizacja
Zarys

Znudziło Ci się już przebywanie wśród tych samych mebli, tego samego wystroju domu lub mieszkania? Pragniesz istotnej odmiany, chcesz zmienić swoją codzienność, aby stała się bardziej barwniejsza, to skorzystaj z oferty którą ma przyjemność przedstawić Ci Studio Mebli bowArte. Dlaczego właśnie Studio bowArte? Odpowiedź jest prosta, ponieważ ludzie tworzący to miejsce wyszli z przekonania, że jeśli mieszkasz piękniej, to także Twoje życie staje się piękniejsze, a jest to piękna dewiza.

Studio Mebli bowArte jest odzwierciedleniem pasji założycielki. W tym miejscu znajdziesz ofertę składającą się z polskich marek i polskich producentów, którzy łącząc doświadczenie wybitnych fachowców z doskonałą pracą projektantów, dają możliwość Studiu Mebli bowArte stworzyć coś niepowtarzalnego, coś wykonanego specjalnie dla takiej osoby jak Ty.

Gwarantem doskonałej jakości mebli jest współpraca z takimi polskimi markami jak między innymi Fameg, Nobonobo, czy też z Beskidzką Fabryką Mebli Befame. Salon meblowy jest zlokalizowany w bliskiej odległości od centrum Wrocławia, a na miejscu możesz liczyć nie tylko na wspaniałe aranżacje i wysokiej klasy meble, ale także wysokiej klasy obsługę.

Studio Mebli bowArte

Telefon
505036535
Gdzie siedziba
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
NIP
5531630558
Regon
383084129
  • Wrocławskie Studio Mebli bowArte